Trendy 2Bed flat Bethnal Green

Belangrijkste voorzieningen

  • 60 m²
  • 2 slaapkamers
  • 1 badkamer

Locatie

    Gelegen binnen slechts 5 minuten wandelen van de Four Corners, biedt 2-slaapkamer Trendy 2Bed flat Bethnal Green Londen snelle toegang tot verschillende toeristische plekken in de omgeving. Gasten kunnen gebruikmaken van draadloos internet voor zowel zaken als vrije tijd.

    Dit appartement van 60 m² is gelegen op 450 meter van Bethnal Green metrostation, op 7 km afstand van het Churchill Museum and Cabinet War Rooms. Trendy 2Bed flat Bethnal Green is binnen 6 km van Greenwich. Dit 1-badkamer appartement bevindt zich niet ver van het V&A Museum of Childhood.

    Voor uw comfort zijn een apart toilet en een douche beschikbaar bij dit appartement. Je vindt er ook een haardroger en handdoeken.

    Jouw comfort is onze prioriteit, daarom biedt Trendy 2Bed flat Bethnal Green een complete keuken met een waterkoker, een koelkast en een oven. Deze accommodatie ligt op slechts 10 minuten wandelafstand van het treinstation Cambridge Heath. Gasten worden uitgenodigd om zich op een terras te ontspannen.

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 15:00 tot 23:59
    Uitchecken: van 09:00 tot 10:00

    Kameropties bij Trendy 2Bed flat Bethnal Green Londen

    Voor uw comfort zijn een apart toilet en een douche beschikbaar bij dit appartement. Je vindt er ook een haardroger en handdoeken.

    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Trendy 2Bed flat Bethnal Green Londen Natuur foto Trendy 2Bed flat Bethnal Green Londen In de buurt foto Trendy 2Bed flat Bethnal Green Londen Restaurant foto Trendy 2Bed flat Bethnal Green Londen In de buurt foto Trendy 2Bed flat Bethnal Green Londen Buitenkant foto Trendy 2Bed flat Bethnal Green Londen Interieur foto Trendy 2Bed flat Bethnal Green Londen Restaurant foto Trendy 2Bed flat Bethnal Green Londen Mensen foto Trendy 2Bed flat Bethnal Green Londen Hostel Bedden foto Trendy 2Bed flat Bethnal Green Londen Faciliteiten foto
    Appartement

    Grootte: 60 m²

    Type bed: Groot tweepersoonsbed

    Meer informatie +

    Locatie bij Trendy 2Bed flat Bethnal Green Londen

    Bezienswaardigheden
    Geweldige restaurants
    Vervoer

    Gastbeoordelingen van Trendy 2Bed flat Bethnal Green Londen

    Hier vindt u geverifieerde beoordelingen die onze gebruikers op deze website hebben verlaten

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.

    Review is niet verzonden.

    Gelieve opnieuw te proberen.

    Veelgestelde vragen

    • Wat is de oppervlakte van Trendy 2Bed flat Bethnal Green?
      De grootte van Trendy 2Bed flat Bethnal Green is 60 vierkante meter.
    Bedankt voor de aanmelding
    Valuta
    • USD US dollar
    • EUR Euro
    • GBP Pond sterling
    • AUD Australische dollar
    • CAD Canadese dollar
    • BRL Braziliaanse real
    • CNY Chinese yuan
    • CZK Tsjechische kroon
    • DKK Deense kroon
    • HKD Hongkongse dollar
    • ILS Israëlische sjekel
    • JPY Japanse yen
    • MYR Maleisische ringgit
    • NZD Nieuw-Zeelandse dollar
    • NOK Noorse kroon
    • PLN Poolse złoty
    • RON Roemeense leu
    • RUB Russische roebel
    • SAR Saoedi-Arabische riyal
    • SGD Singaporese dollar
    • ZAR Zuid-Afrikaanse rand
    • KRW Zuid-Koreaanse won
    • SEK Zweedse kroon
    • CHF Zwitserse frank
    • TRY Turkse lira
    • UAH Oekraïense grivnya
    • ARS Argentina, Peso
    • THB Thaise baht
    Taal kiezen
    Bekijk de beste beschikbare tarieven
    Voer de gewenste reisdatums in om prijzen te bekijken
    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Trendy 2Bed flat Bethnal Green Londen